İSTANBUL GERİ DÖNÜŞÜM

ANA SAYFA   »  Basında Biz

Basında Biz

Basında yer alan İstanbul Geri Dönüşüm ile ilgili haberler...

esenler-de-geri-donusum-234

ESENLER'de geridönüşümden elde edilen 500 bin defter.

Esenler’de geri dönüşümden elde edilen 500 bin defter, Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce’nin katıldığı bir törenle öğrencilere dağıtıldı. "Bu proje ile kitap, defter barışık oldu" diyen Bakan Güllüce, sıfır atık politikasının, Türkiye'nin kalkınmasına; Türkiye'nin kalkınmasının da, istikrara bağlı olduğunu söyledi.

DETAY...

esmatik-233

Esenlerliler, Belediyenin yeni projesi 'Esmatik'

Geri dönüşümde Türkiye’de sayılı belediyeler arasında yer alan Esenler Belediyesi, dönüşüm ile ilgili yeni bir projeye daha imza atıyor.    Vatandaşlar artık evdeki plastik, cam ve metal atıkları ‘esmatik’ isimli cihaza atarak, kendilerine verilen kartlarda puanlarını biriktirecek ve anlaşmalı fırınlardan ekmek temin edebilecek.    Projenin tanıtımını Esenlerli öğrencilere defter dağıtımı töreninde Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu yaptı.

DETAY...

6-yilda-3-milyon-defter-232

6 YILDA 3 MİLYON DEFTER HEDİYE ETTİK

Geri dönüşüm tesislerinin çalışma sistemini anlatan sinevizyon gösterimiyle başlayan törende konuşan Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, geri dönüşümden elde ettikleri gelirle Esenler'deki 85 bin öğrencinin defter ihtiyacını karşıladıklarını söyledi.

DETAY...

copten-400000-defter-cikti-90

Çöpten 400000 defter çıktı.

İstanbul Geri Dönüşüm olarak toplanan atıklardan elde edilen 400 bin defter sayın bakanımız Nihat ERGÜN'ün de katılımlarıyla öğrencilerimiz dağıtıldı.

DETAY...

medyada-geri-donusume-destek-91

Medyadan Geri Dönüşüme Tam Destek

İstanbul Geri Dönüşüm Tesisinde 1152 ton kağıt atık 400000 defter olarak öğrencilere dağıtıldı. Bu sayede 19584 adet yetişmiş ağaç kurtarılarak 97920 metrekare ormanlık alan geri kazandırıldı...

DETAY...

2024. Copyright © İSTANBUL GERİ DÖNÜŞÜM.

Avinga | XML

+90 212 629 96 71
Konum