İSTANBUL GERİ DÖNÜŞÜM

ANA SAYFA   »  Hakkımızda

Hakkımızda

1
1

2
2

3
3

2010 yılında ticari faaliyetine başlayan firmamız kurulduğu tarihten günümüze ambalaj atıklarını toplama ve ayırma alanında faaliyet göstermektedir.

Bugün sektörde kendini kabul ettiren firmamız; 14 araçlı filosu, ayrıştırma bantı, balya presi, özel ataşmanlı iş makineleri, 70 kişilik personeli ve 1500 metrekaresi kapalı  olan toplamda 4000 metrekarelik bir alanda faaliyet göstermektedir.

İGD Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın çıkarmış olduğu yükümlülükleri kendine misyon olarak edinmiştir. Tüm enerjisini atık yönetimi konusunda sürdürülebilir gelişme ve yeniliklere katkıda bulunmaya harcamaktadır.

İGD; sürekli değişim ve gelişim gösteren atık sektörünün bir parçası olarak çalışmalarında ve projelerinde yenilikçi bir yaklaşımı benimsemiştir. Geri dönüşümün temeli olan "Ambalaj Atıklarının Kaynağında Ayrı Ayrı Toplanması" projesinde Türkiye genelinde faaliyet gösteren bir çok firmaya öncü olmuş ve bu projenin gerçekleştirilebilirliğini kanıtlamıştır.

Hedefimiz sektörde kendimizi rakipsiz kılmak ve en iyi olmaktır. Gerek idari kadromuz ve gerekse yetmiş kişilik tüm personel kadromuzun yegane gayesi başarılı olmak, en iyi olmaktır.

Kurulduğu günden itibaren geri dönüşüm zincirinin güçlü bir halkası olmaya karar veren İGD, sektörünün öncü firması olma yolunda ilerlemektedir.

Felsefemiz insanın doğadan aldıklarını doğaya geri kazandırmaktır.

2024. Copyright © İSTANBUL GERİ DÖNÜŞÜM.

Avinga | XML

+90 212 629 96 71
Konum